Impakt 20230619 117
news

Alfa Carpets behaalt opnieuw STeP Certificaat!

06.02.2024  min. lezen

We zijn verheugd u met trots te kunnen meedelen dat ons team opnieuw een audit met vlag en wimpel heeft doorstaan. 
Met felicitaties van de jury heeft Alfa Carpets opnieuw het STeP-certificaat (Sustainable Textile Production) behaald. In combinatie met Oeko-Tex® Standard 100 is dat een cruciale stap om het prestigieuze "Made in Green" label voor onze tapijten te verwerven. Dit is een erkenning van onze voortdurende inspanningen om hoogwaardige, duurzame tapijten te produceren.

Een oprechte dank je wel aan ons team voor de buitengewone toewijding. Hun vermogen om uitdagingen aan te gaan met de nodige vastberadenheid om ons bedrijf naar nieuwe hoogten te tillen, wordt zeer gewaardeerd.

Samen blijven we streven naar innovatie en duurzaamheid.

S Te P certificate 2024 sociale media